O nas
  • Skąd jestesmy?

Jesteśmy z Częstochowy, ale nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju.
Obsługujemy też duże grono klientów zagranicznych, m.in. z Niemiec, Belgi, Szwecji, Hiszpani, Wielkiej Brytani, Irlandi, Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Dubai, Oman).

  • Co robimy?

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu reklamy zewnętrznej, jak również druku różnego rodzaju materiałów reklamowych - od wizytówek po wielki format. Zamówisz u nas m.in. szyldy, banery, folie, oklejanie witryn oraz pełną obsługę poligraficzną Twojej firmy, w tym wizytówki, ulotki, karty plastikowe, foldery... Zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych.

  • Czy potrafimy?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej poparte bogatym portfolio dostępnym na naszej stronie. Działamy, by pomagać innym rozwijać się lub zaistnieć w świecie biznesu. U nas zamówisz kompleksową reklamę - od pomysłu na wizerunek firmy, po gotowy efekt w postaci reklamy przystępnej cenowo i skutecznej jednocześnie.

  • Jak to działa?

Reklama to nie tylko praca - to również nasza pasja. Miarą efektów naszej pracy jest sukces naszego Klienta w jego własnym, często pierwszym biznesie.

  • Nagrody?

W 2011 roku w ogólnopolskim konkursie pod patronatem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości otrzymaliśmy wyróżnienie jako jedna z trzech najbardziej aktywnych firm, wykazująca dynamiczny rozwój, wytrwałość i przedsiębiorczość. Nie osiągnelibyśmy tego bez zaufania naszych Klientów, których aktualnie jest już kilka tysięcy.

  • Kogo obsługujemy?

Jesteśmy studiem reklamy dla każdego - od małej lokalnej firmy dysponującej często ograniczonym budżetem, po duże przedsiębiorstwa poszukujące bezkompromisowej reklamy.
Mamy doświadczenie w tworzeniu reklam dla praktycznie każdej branży, dzięki czemu możemy zaoferować wiele nowatorskich i skutecznych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy

 

Nasi Partnerzy

  • Szybka wycena: biuro@studio-spring.pl

  • Pracownia: Rynek Wieluński 37, Częstochowa

  • Przed przybyciem prosimy o kontakt telefoniczny
strona główna :: o nas :: realizacje :: opinie :: kontakt :: polityka prywatności

Zabrania się kopiowania całej zawartości serwisu lub jakiejkolwiek jego części bez zgody firmy Springstat4u