Kasetony Świetlne

Oferujemy energooszczędne kasetony reklamowe wykonane w technologii LED.
Produkujemy kasetony standardowe (plexi z grafiką wsuwana w profil aluminiowy) oraz kasetony wykonane z eleganckiego dibondu (aluminiowy materiał kompozytowy, z wyciętymi napisami lub grafiką, jednolita bryła kasetonu). W naszej ofercie znajdziecie Państwo również litery świetlne.

 

Szczegółowa wycena usług - prosimy o mailowe przesłanie wymiarów kasetonu. Na życzenie możemy również dokonać pomiaru u Klienta.

Reklamy świetlne oferujemy w wariantach:

 • KASETON STANDARD - front kasetonu wykonany jest z pleksy oklejonej folią z nadrukiem i laminatem zabezpieczającym.
  Obudowa boczna wykonana jest z aluminium (10-14cm grubości profilu kasetonu), podświetlenie realizowane jest wodoodpornymi, energooszczędnymi modułami LED.
  Kaseton tego typu świeci całą powierzchnią grafiki.
 

 • KASETON DIBOND - front kasetonu wykonany jest z kompozytowego di-bondu (2 warstwy aluminium+polietylen pomiędzy nimi). Zaletą tego typu rozwiązania jest brak aluminiowej ramki (profilu) na około kasetonu - kaseton tworzy jednolitą, jednokolorową bryłę bez łączeń, co zapewnia zwartą i gładką konstrukcję obudowy oraz najwyższą wytrzymałość. Na froncie kasetonu może zostać wycięty dowolny napis/logo/kształt, który świeci na jego powierzchni dowolnym kolorem podświetlenia (pozostała część obudowy i frontu kasetonu pozostaje niepodświetlona - nie przepuszcza światła).
  Dostępna jest szeroka gama kolorów samego dibondu (obudowy), jak również sposobów podświetlenia wyciętych elementów graficznych.
  Kaseton tego typu również może być dwustronny - montowany prostopadle do elewacji.Obszarem naszej działalności jest nie tylko Częstochowa i jej okolice - obsługujemy kompleksowo firmy z całego kraju.


Galeria naszych wybranych realizacji - więcej w dziale Realizacje

Nasi Partnerzy

 • Szybka wycena: biuro@studio-spring.pl

 • Pracownia: Rynek Wieluński 37, Częstochowa

 • Przed przybyciem prosimy o kontakt telefoniczny
strona główna :: o nas :: realizacje :: opinie :: kontakt :: polityka prywatności

Zabrania się kopiowania całej zawartości serwisu lub jakiejkolwiek jego części bez zgody firmy Springstat4u