Kasetony Świetlne

Oferujemy energooszczędne kasetony reklamowe wykonane w technologii LED.

Szczegółowa wycena usług:

Reklamy świetlne oferujemy w kilku wariantach:

 • KASETON STANDARD - lico wykonane z mlecznej pleksy gr. 3mm oklejonej folią z nadrukiem i laminatem zabezpieczającym (lub oklejonej folią samoprzylepną wyciętą ploterowo). Obudowa wykonana jest z aluminium (10-14cm grubości kasetonu), podświetlenie realizowane jest wodoodpornymi, energooszczędnymi modułami LED.

Dostępne są one w opcji jedno- lub dwustronnej: 

 • KASETON LUX - przód kasetonu wykonany jest z kompozytowego di-bondu (2 warstwy aluminium+tworzywo sztuczne pomiędzy nimi). Zaletą tego typu rozwiązania jest brak aluminiowej ramki na około kasetonu (kaseton tworzy jednolitą bryłę, bez łączeń), zwarta i gładka konstrukcja obudowy oraz najwyższa wytrzymałość. Na froncie kasetonu może zostać wyfrezowany dowolny napis/logo/kształt, który świeci na jego powierzchni dowolnym kolorem podświetlenia (pozostała część obudowy kasetonu pozostaje niepodświetlona).
  Dostępna jest szeroka gama kolorów samego dibondu (obudowy), jak również sposobów podświetlenia wyciętych elementów graficznych.
  Kaseton tego typu również może być dwustronny - montowany prostopadle do elewacji.


 

 • SLIMPANEL - cieńkie bezramkowe panele LED wykonane z plexi (8mm grubości) do instalacji wewnątrz pomieszczeń, świecące jednostronnie całą powierzchnią nadrukowanej grafiki. Panele LED wykonujemy w modułach o wymiarach standardowych 50x50cm lub 100x50cm.

  Panel tego typu zużywa jedynie 18W (dla 50x50cm). Można je montować w dowolny sposób - bezpośrednio do ściany, sufitu, podłogi, mebli, w dystansie od ściany na kołkach dystansowych lub jako moduł reklamowy w witrynie sklepowej (wiszący na linkach). Znajdują one zastosowanie w sklepach, restauracjach, klubach fitness, jako dekoracja wnętrz... 

Obszarem naszej działalności jest nie tylko Częstochowa i jej okolice - obsługujemy kompleksowo firmy z całego kraju.


Galeria naszych wybranych realizacji - więcej w dziale Realizacje

Nasi Partnerzy

Dołącz do nas
 • Rynek Wieluński 37, Częstochowa (100m za LIDL)
 • tel. 666 165 097, w godz. 10-16 (pon-pt)
 • biuro@studio-spring.pl
 • Przed przybyciem prosimy o kontakt telefoniczny
strona główna :: o nas :: realizacje :: opinie :: kontakt :: polityka prywatności

Zabrania się kopiowania całej zawartości serwisu lub jakiejkolwiek jego części bez zgody firmy Springstat4u